| tpu_ank a întrebat:

De ce eu sunt atat de naiva, el imi spune ca nu vrea sa ma raneasca, nu vrea sa fie cu mine (sau da thinking ) dar totusi ma pune sa il impac cu fosta lui prietena, si. sa ii caut altastraight face
mentionez ca asi face orice pentru a fi el fericithappy

Răspuns Câştigător
| arysa a răspuns:

Dar de ce trebuie sa-l impaci tu cu fosta lui prietena sau sa-i gasesti alta? Lasa-l sa se descurce singur. Relatia asta iti face rau; mai bine rupe orice legatura cu el si lasa-l sa-si rezolve singur problemele. Vrei ca el sa fie fericit-ok; dar daca stai langa el o sa fii tu nefericita. Si in plus nu ar trebui ca si el sa vrea ca tu sa fii fericita? daca fericirea ta e departe de el? Incearca sa-ti gasesti pe altcineva care sa te merite. Succeswinking

3 răspunsuri:
| cucu a răspuns:

Pai tocmai asta este problema ...ca ai face orice pentru el dar nu faci nimic pentru tine. baga`ti mintziile in cap si fa ceva pentru fericirea ta nu numai pentru a celor din jurwinking

| IuliaWosster a răspuns:

HEysad
nu frea sa fie cu tine. se foloseste de tine pentru ca stie ca ai face orce pentru el. fiindca il iubesti.incearca sa il uiti sa cautiun baiat care chiar te iubeste si te intelege. si nu te gandi sa ii cauti alta te va rani foarte tare lucru asta.bebe mic ai incredere in mine gasim noi altulove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se folosește de tine. Ii place sa fie cautat sa știe care pe cineva acolo care ar face orice pentru binelui lui etc. Cauta în sufletul tău puterea sa zici NU gata nu mai vrea nu mai îmi pasa de tine. Fi un pic indiferenta și dacă chiar simte ceva pentru tine va reacționa dacă nu înseamna ca nu te merita.Aratai ca poți sa zâmbești și fără el. Trebuie sa poți sa ii fi indiferenta.