| anonim_4396 a întrebat:

De ce fetele care te plac par indiferente?

5 răspunsuri:
| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Strategia perfecta>. sa-ti starneasca interesul, sa te provoace sa le faci sa darame ''zidul asta de indiferenta''. sa-si ascunda adevaratele sentimente.sa te faca sa devii si mai interesat de ''ele''-genu ''ma las greu''!`te tine?

| Ioana :x a răspuns:

Pentru a nu va da seama voi laughing cel putin asa fac eu big grin pentru ca daca va dati seama va laudati cu acest lucru si noi cadem intr-un fel drept proaste.straight face

| GreenEyes a răspuns:

Pai ca sa nu spuneti VOI, baietii, ca suntem la picioarele voastre, sa fiti framantai, chinuiti, si ca sa vedem daca insistati, cu toate ca noi "suntem " indiferente! Chestii din astea stupide care pe baieti ii enerveaza si renunta pana la urmalaughing Cu toate ca sunt fata, banuiesc toate chestiile astea pentru ca eu nu incerc sa par indiferenta atunci cand plac un baiat...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta ma intreb si eu. Astept sa vad ce raspund fetele aicibatting eyelashes tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti doar un moft