| idkcash a întrebat:

De ce fetele isi bat joc de sentimentele baietilor care le plac?

Răspuns Câştigător
| 1onur a răspuns:

Terminați prostile și cu generalizările aiurea cu toți avem aceași vină în măsura egală este indiferent cine are dreptate atâta timp cât celălalt suferă într-o relație cu cel ce iubește cu Adevărat pe celălalt nu vă mai comportați ca niște copii și asumați într-o relație fiți loial într-o relație și nimeni nu va avea de suferit Niciodată. Puteai sa dați în piet cât vreți cu pumnul degeaba o sa aveți "dreptate" dacă veți continua mascarada ca bărbat este de vină sau femeie este de vina noi cu toți suntem de vină dar nu cu toți ne asumăm in relație în care suntem asta este sigura Adevăr cu Adevărat într-o relație.iar să-ți asumi cu Adevărat înseamă să-ți pasă cu Adevărat sa iubești cu Adevărat sa fi loial cu Adevărat.

Nu va trădați între voi nu vă umiliți între voi nu vă înșelați între voi nu vă vindeți între voi nu vă înlocuiți între voi nu va răniți între voi nu va amăgiți dezamăgiți între voi. Și fiți asumați loiali cu Adevărat da cu ADEVĂRAT.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fetele nu-si bat joc de nimeni, este doar o perceptie proasta din partea aceluia care nu vrea sa inteleaga ca atat fetele cat si baietii au preferinte personale, iar dragoste cu sila NU se poate face, ca atare esti respins non stop, pana intelegi ca nu poti forta pe nimeni sa te placa.

| J0B0MAT a răspuns:

Și băieții fac asta.
Iar dacă o fată nu te place, nu înseamnă că își bate joc de tine, ci pur și simplu nu ești pe gustul ei.Treci peste.

| Hyperion7 a răspuns:

Pur și simplu e un semn că forțezi nota și că acea combinație nu este pentru tine, limitează te la fetele de nivelul tau, macar până mai acumulezi experiență.
Ajuta mult!

| LisaJulie a răspuns:

Unele fete sunt materialiste, și sunt din ce în ce mai multe din păcate

| simplaexsistenta a răspuns:

Si baietii fac la fel uneori. Poate nu esti genul ei. Nu toata lumea are aceleasi preferinte si idealuri.

| Giulia911 a răspuns:

Și eu ma întreb de ce barbatii își bat joc de femei

| GirthD a răspuns:

Pentru ca nu te respecta/ nu ii respecta.

Baietii aia care le plac sunt aia tocilari, feminini sau neatractivi pentru ele.

Ele vor sa fie cu ' baietii rai '. Nu este doar un stereotip, este adevarat, pentru ca aia sunt interesanti.

Plus, fetele sunt egoiste, se gandesc doar la ele si nu le pasa daca isi bat joc de sentimentele cuiva

| DragosDeLaDabuleni a răspuns:

Fetele nu-si bat joc de nimeni, este doar o perceptie proasta din partea aceluia care nu vrea sa inteleaga ca atat fetele cat si baietii au preferinte personale, iar dragoste cu sila NU se poate face, ca atare esti respins non stop, pana intelegi ca nu poti forta pe nimeni sa te placa. Poate problema este de la tine?