| IonutSiAtat92 a întrebat:

De ce fetele ne mint cand spun ca marimea nu conteaza?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca sa nu il faca pe respectivul sa se simta prost, in caz ca o are mica se va simti jignit. Daca o ai de 20 cm sa le-o scoti asa sigur se prind de tine si se vor lamuri ca e pe bune.

| IonutSiAtat92 explică (pentru mgtow):

Nu toate au bun simt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si baietii mint cand le spun fetelor cu sanii mici, ca nu isi doresc sani mari.

| gogu220 a răspuns:

Pentru că nu suntem toţi la fel, aşa cu unii băieţi o au mai mare, alţii mai mică, tot cam aşa e şi la fete, unele au punctul care le excită mai aproape altele mai în adâncime.
CONCLUZIE - fiecare sac îşi are petecul.