| DiamanteleSeSparg a întrebat:

De ce fetele sunt catalogate altfel doar pentru ca arata bine? Voi fetelor ce parere aveti, probabil vi s-a intamplat sa auziti comentari rautacioase de la cate unii.

Răspuns Câştigător
| Anonymus_4606 a răspuns:

Sincer, cred ca si fetele care nu au un corp perfect sau sunt un pic mai plinute au un avantaj fata de cele slabe, "fotomodele". laughing Stiu ca poate pare ciudat dar, asa poti fi sigura ca atunci cand un baiat te place nu te place numai pentru corpul tau.ci mai mult pentru calitatile tale, caracterul tau.adica te place pe tine! Nu doar corpul tau! Asa cum se intampla in multe cazuri cu fetele care au un ambalaj "perfect". Parerea mea. :* Gandeste pozitiv! Si nu pune la suflet comentariile rautacioase ale unora, pentru ca ei judeca numai dupa aparente. Sunt superficiali. Stiu ca doare cand auzi un comentariu rautacios la adresa fizicului tau, dar gandeste-te ca vei da si tu de cineva care te va iubi mult mai mult pentru ceea ce esti tu ca persoana decat ceea ce arati ca fizic. Ai incredere in tine! :*

3 răspunsuri:
| Anonymus_4606 a răspuns:

Ma bucur ca ti-a fost de folos raspunsul meu! :*

| jordan210cm a răspuns:

Pai daca o fata arata bine este catalogata altfel de un baiat ca sa o duca mai repede in pat!

| Leiandra a răspuns:

Caut garsoniera de inchiriat, si o fata cu care sa o impart... urgent, sunt studenta an 1, nefumatoare.