| mgtow a întrebat:

De ce fetelor le place sa fie bagate in seama de catre baieti? Ma enerveaza vad ca ma adauga in lista si nu spun nimic pana nu le zic eu ceva sunt culmea, le place sa stea dupa ele tot timpul cineva? Parca se cred printese.

Răspuns Câştigător
| Chrysk2 a răspuns:

Intra in vb tu cu ele, dar nicidata sa nu intrebi "Cine esti" mie unu nu imi place si ii dau ignor direct, daca vrei sa vb nu ma lua asa "tare"((aiurea)cum a zis si Css majoritatea sunt minore eu am avut in lista sute de fete de 13-14 ani... le-am dat ignor dupa ce vb cu ele,dar ele vor sa isi umple lista si sa le vb de sex,daca vb cu ele despre altceva imi dadeau ignor... daca le ziceam despre dragoste etc sa vezi cum sareauhee hee
Deci scriele si vezi ce e de capul lor, apoi fa convesatie si glume, nu ii frumos sa discuti fara sa bagi cate o gluma. apoi cand ii scrii din nou nu iti mai raspunde
(Daca nu am pus anumite litere scuze e de la tasta si nu mai stau sa citesc)

9 răspunsuri:
| mistakeofyourlife a răspuns:

Gandeste-te daca si tu ai fi "o printesa". ai spune tu prima buna. Noi, fetele, suntem mai timide si nu e vorba ca ne place sa stea cineva dupa noi tot timpul, dar ce ai vrea sa iti spuna? A avut curajul sa iti bage id-ul in lista, acum e si randul tau sa faci ceva. happy Nu mai critica asa de aspru, fiecare "miscare" are un anumit scop. :-P

| Broadband a răspuns:

Poate or fi printese laughing

| Maria_7883 a răspuns:

Buna Iceman! Ce spui tu este partial adevarat.Este adevarat ca unei fete i place sa i se face camplimente si sa fie curtata, dar fara a face ea primul pas.Vez tu, desi le place lucrul asta, fetele sunt ori timide ori parsive cand nu te saluta...pur si simplu te provoaca sa faci urmatorul pas. Uneori fac lucru asta puri si simplu din orgoliu feminin! Cert este ca trebuie sa stai, sa vezi ce limta are fiecare...pana la urma o sa cedezewinking. Numai bine!

| lplostonyou a răspuns:

Bucura-te ca te baga in seama fetele, asta deja inseamna cevahappy

| Css a răspuns:

Salut Iceman! Eu cred ca peste 95% dintre fetele care te adauga in lista ta de messenger sunt minore, si vor sa primeasca de la tine niste complimente, ca dupa aceea sa se simta flatate deoarece le plac complimentele de la baietii mai mari ca ele. Sper ca ti-a fost de ajutor.

| SecretLover10 a răspuns:

Asa sunt fetele nu ai ce sa le faci!

| carlavlad1996 a răspuns:

Ai dreptate. Chiar daca sunt fata nu le suport pe pitipoancele disperate dupa atentie...cu decolteul modificat in photo shop...oh go on. Am cunoscut si eu creaturi din astea si pana si majoritatea fetelor le detesta.

| Niculescu007 a răspuns:

Crede-mă, e mai bine decât să zică: "salut, ce faci? am ID tău de acolo sau acolo sau acolo. sau am făcut schimb de liste" laughing

| daya_5260 a răspuns:

Pai poate nu se cred printese crede-ma cate odata nu am chef sa butonez tastaura asa ca sa ne gandim logik u esti o fata? raspunsul nu deci nu poti sti cum este