| Saraaaa a întrebat:

De ce il uraste toata lumea pe justin, nu va inteleg?

Răspuns Câştigător
| Aida_3174 a răspuns:

Baietii il urasc fiindca arata binisor, canta bine si e celebru...tu nu ai ciuda pe angelina jolie?laughing

11 răspunsuri:
| Alecssa a răspuns:

Cand vei creste vei intelege. oh go on
N.are rost sa repet acelasi lucru pentru fiecare copil tembel care se trezeste sa puna aceasta intrebare rolling eyes
Tu de ce crezi?

| CryssCrySta a răspuns:

Nu-l uraste toata lunea toti au parer diferite nu ai ce sa le faci poate lor la place alt stil sau gen etc.

| Mayar a răspuns:

Pt kse da prea mare, si culmea kma iface si poze xxx, deci e de-a dreptul penibil tipu' asta. Altii care nu au bani nu fac poze xxx, si el care are de unde, face porcarii din astea.
Si nici nu e nu stiu ce frumusete, pare un copil mik, dar se crede ca vezi cine e el. si astea 2 lucruri nu imi plac straight face

| ArexuDeea a răspuns:

Pur si simplu nu il suportam nu e un lucru care poate fi explicat logic
e ca si cum ai intreba fanii dc il iubesc

| TeChişÎnFreză a răspuns:

Nici noi pe tine.

| Georgiana_5221 a răspuns:

Pentru ca sunt invidiosi pe el!

| Priss99 a răspuns:

Sunt foarte de acord cu Ioanaaaaaaaaaaa!

| Chu a răspuns:

Biber.pai pentru ca e putin "fatalau" parca e o papusa gen Muppets.nicio ofensa doar propria opiniehappy
Pa-pa

| Saraaaa explică:

Eu nu sunt innebunita dar nici nu il urasc am vrut sa va vad parerea...

| ILuvBondVagaBond a răspuns:

Il urasc pe JB, dar nu in sensul ca vreau sa ii cada o caramida in cap de la etaju' 20, ci doar vreau sa. dispara, sa isi ia banii si sa plece. Oricum, la cum a hipnotizat el fetele ca tine si cele mici de 12 ani ca mine, va mai ramane ceva timp in mintile lor.

| AbbieWaffle a răspuns:

Pentru ca unii habar n-au ce e acela talent adevarat. Ei apreciaza doar anti-talentele care au ca best friend auto-tune-ul. oh go on "Kill the haters with kindness" happy