| anonim_4396 a întrebat:

De ce imi este atat de greu sa-i spun ca il iubesc? Ce as putea face ca sa am curaj. Mi-e frica sa nu rada de mine sau sa fie surprins apoi sa nu mai vorbeasca cu mine. Ajutor

3 răspunsuri:
| Danyel a răspuns:

Daca si el te place ...si tu ii spui ...il va face mult mai fericit.
Si daca nu ai curajul sa ii spui in fata spune-i pe mess sau intr-un sms pana prinzi curaj cu altceva.

| eabhei a răspuns:

Gandeste-te pote si el te place si se simte la fel ca tine adica ii este rusine sati zica ca pote tie nu sau alte chesti... dacal iubesti cu adevart ar trebui sa-i spui apoi vei suferi cu timpul chir daca rade te vei simti eliberata...si dacai spui chestia asta nu are cum sa nu mai vorbeasca cu tine

| adrian342 a răspuns:

Scrie o scrisoare, dao lui si spune-i ca e de la o fata si vezi care e raspunsul scrisorii.