| Anesiss a întrebat:

De ce imi este frica de dragoste?

Răspuns Câştigător
| Amelya02 a răspuns:

Nu esti pregatita pentru o relatie, iti este greu,esti neincrezatoare,timida si iti este un fel de teama ca nu stii cum sa faci,sa procedezi. Nu trebuie sa-ti fie frica. Cine nu risca,nu castiga. Si intotdeauna exista un inceput,iar in viata vei trece prin toate, dragostea nu este cel mai grav lucru, crede-ma. Sau daca ai suferit o drama anterioara, te-a marcat

4 răspunsuri:
| Macaw a răspuns:

Depinde. Poate iti este frica sa iti declari dragostea. Sau, nu ai mai avut niciodata experienta in iubire, si tie teama sa nu strici relatia.

| Dany3 a răspuns:

Aceasta frica este o inpresie de a ta probabil te simti constasa ca mine cand vb cu o fata in cazul tau cand vei gasi un iubit toat aceasta frica va disparea si o sa te ia cu flutiru la stomac si vei fi numai cu capu pe pereti am patit-o crede-ma

| alina58 a răspuns:

Nu iti este frica de dragoste, iti este frica sa nu fi ranita! Dar, daca nu risti, nu castigi!

| Mătttaa a răspuns:

Nu ti`e frica de dragoste. Ti`e frica sa iubesti si sa nu fii iubita inapoi, sau sa nu faci vreo greseala care l`ar face pe cel iubit sa sufere.