| Swwetly a întrebat:

De ce îmi visez mereu fostul băiat pe care îl plăceam? Nu mai suport îmi trezește din nou acel sentiment și eu nu mă gândesc deloc la el ziua, iar noaptea îl visez ...De ce?

Răspuns Câştigător
| AnonImOO000 a răspuns:

Pentru ca, vrei sau nu sa accepti asta, inca il ai in minte (subconstient daca vrei). Un lucru sau o persoana care nu mai prezinta nici cel mai mic interes fata de tine nu iti poate aparea in vise care sunt de fapt ceea ce ai gandit ziua destul de intens. Adevarul este ca inca te mai gandesti la el, dar asta nu are importanta, incepe sa socializezi cu cat mai multi oameni, sa cunosti oameni noi, sa legi prietenii noi si ai sa vezi ca nu va mai conta pentru tine, deja va apartine trecutului, ceea ce este de fapt chiar acum.