| marianalex55 a întrebat:

De ce imi zice o fata Satana?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil asa te comporti.

| Raven a răspuns:

Poate însemna că te consideră rău, diabolic, afurisit, neastâmpărat, pus pe rele, urât cu draci ori pur și simplu habar n-are ce înseamnă cuvântul și-l folosește ca să se afle în treabă.

| Violleta2022 a răspuns:

Intreab-o pe ea, ca noi nu avem habar de ce iti spune cineva itr-un anume fel.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să analizezi cu ce ton îți zice, dacă îți zice când e nervoasă sau la întâmplare. Poate doar dorește să fii mai atent cu ea. să atragă atenția, și de aceasta se folosește de cuvinte grele.

| marianalex55 explică (pentru sadrian46):

Imi zice asa fara sa fie ea nervoasă

| sadrian46 a răspuns (pentru marianalex55):

Dacă e fără nervi, atunci sau e tic verbal la ea, sau te place și se comportă paradoxal, dorind să te provoace să fii activ.

| Andreeush a răspuns:

Probabil nu te suportă.

| Cariba1929202 a răspuns:

Depinde daca esti prietena si va intelegeti bine iti spune din prietenie cum imi spune mie o super prietena. Daca nu va intelegeti bine asa e felul ei de a te jigni. Mie imi spune crush dra*u adica acelasi lucru din ura nu ma suporta nu o baga in seamaa si gata

| Cariba1929202 a răspuns:

Depinde daca esti prietena si va intelegeti bine iti spune din prietenie cum imi spune mie o super prietena. Daca nu va intelegeti bine asa e felul ei de a te jigni. Mie imi spune crush dra** adica acelasi lucru din ura nu ma suporta nu o baga in seamaa si gata