| xCherri a întrebat:

De ce, in general, baietilor le plac fitoasele laughingraised eyebrows

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Asta nu stiu, este o dementa de-a unora. cum sunt si sanii. stim ca nu ne ajuta dar este o dementa de-a noastra care nu se v-a schimba...
Io n-am demente d'astealaughing pe fitoase le-as bate nu mai in cap... si in legatura cu sanii. stim cu totii ca ce-i mic nu-i bun, dar stim si ca ce-i mare strica deciii... Iti dai seamalaughing
Nu prea ne plac fitoasele doar daca avem multi bani, suntem atrasi mai mult de frumusete, pentru ca noi putem fi foarte tandrii insa inauntrul nostru tot niste animale suntem, dar nu in fata voastra, asta e clarwinking
Sper ca ti-am rasp la intrebare si la inca cateva intrebari despre baietilaughing si chestia cu relatie online? nu incercati fetelor, ca unele zic "nu ma inseala doar pe mine ma iubeste" daaa nu ne multumim cu :* trebuie sa fie real, deci... intelegi tulaughing
Pe mine m-a ferit Dumnezeu de astfel de gusturilaughing

4 răspunsuri:
| Scriitoarea a răspuns:

Pentru ca, poate, sunt mai greu de cucerit...Adica, fitoasele sunt de cele mai multe ori cele mai populare din scoala, deci daca iesi cu o fitoasa o sa te cunoasca toata scoala.Cred ca de asta...

| AlexandraSmiley a răspuns:

Ptr ca le place sa le conduca pi2dele, viata.straight face

| alabalaportocalala a răspuns:

Unde ai auzit asa ceva? e o prostie! nu stiu niciun baiat caruia sa-i placa fitoasele, si nu cred ca exista vre-unul!

| N3xtG3neration a răspuns:

Nu in cazul meu. Poate ca nu au altceva de facut.