| MrsBrunetzyka a întrebat:

De ce in seara asta nu mai e romanii au talent?

5 răspunsuri:
| YOopGirl a răspuns:

Deoarece finala va fi pe data de 25 aprilie...a zis de nu stiu cate ori data trecuta, astazi este dansez pentru tine si ultima finala la romanii au talent va fi pe data de 25 aprilie...te rogg funda?big grin

| Elenna219 a răspuns:

Fiindca le da mai mult timp sa se pregateasca pentru finala

Răspuns utilizator avertizat
| Jessica a răspuns:

Buna. A inceput noul sezon din Dansez pentru tine. Romanii au talent s-a terminat. Pe 25 aprilie e finala si arata cine castiga cei 120.000 de euro.

| Iuuuliiia a răspuns:

Pentru ca finala este pe 25 aprilie. Asa, concurentii au mai mult timp la dispozitie sa se pregateasca.Si pentru ca a inceput Dansez pentru tine.big grin