| popmirgea87 a întrebat:

De ce intotdeauna daca esti intr-un grup de baietii /fete mai smecheri/smechere 1 timid este mereu luat la misto fara ca el sa scoata vreun sunet sau ceva. cel mai bun raspuns funda

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Pentru ca omu bun/timid e luat de prost! Sincer acum, fara suparare pentru cei in cauza, cel timid e pampalau si trebuie sa ia ceva atitudine! Nu vad ce rost are sa stai intr-o gasca fara scoti un sunet...Mie personal nu prea imi plac oamenii de genu, dar nu fac misto de ei si incerc sa-i inteleg, poate au motivele lor sa fie asa.Pe unii superficialitatea pune stapanire, asta sa intelegi mai bine cum sta treaba.

| NuamnumesuntANM a răspuns:

Tragele una peste nas ca asa am facut si eu cu 3 ca mor enervat un an intreg si dp le-am dat o mama de bataie de vai de viata lor..cum am mai zis dale una

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Pentru ca el e diferit de ceilalti si atunci, ei nu-l considera la fel de marfa ca ei. Si cum e si mai timid, "smecherii" ii cred bleg si cred ca el nu stie sa intre intr-o discutie, da nu mereu ii asa. Eu cand am intrat intr-un grup am fost foarte timida la inceput, insa mai apoi m-am integrat bine, iar ceilalti nu si-au batut joc de mine.