| Lilikaa23a a întrebat:

De ce iubim pe cei ce nu ne iubesc, sh ii ignoram pe cei ce ne iubesc?

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

E adevarat ca se intampla astfel...dar nu intotdeauna...

| FucktheSystem a răspuns:

Poate tu faci asta, eu nu.

| AG a răspuns:

Pentru ca noi ne dorim mereu ceea ce nu putem avea. Va fi mult mai interesant jocul in care noi sa ne dorim pe cineva si sa nu obtinem cu usurinta. "Everyone wants the dream that they can't have"

| mykkki a răspuns:

De prostiwinking. nici nu sti cat de multa dreptate ai si cum ai nimerit acest moment pentru minewinkingeste adv asta facem mereu.si nu stiu dcsadsad poate ca iubim ce nu se poate si ignoram ce avem.sad

| kidda_8751 a răspuns:

Buna.pai.uite asta e viathza.si e cam najpha.insa dragosthe cu forta nu se poatesad

| Maothecat a răspuns:

Poate pentru ca nu sunt persoanele potrivite pentru noi, dar la un moment dat gasim o persoana pe care sa placem si care sa ne placa, si asa se intampla magia happy