| MaiMai13 a întrebat:

De ce japonezii(fetele) au parul mereu drept?

4 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Pentru ca asiaticii apartin rasei mongoloide, si la fel ca orice alta rasa are niste caracteristici generale. Una din ele e aceea ca au parul drept.

| Aleeexa a răspuns:

Pentru ca asa e gena japonezilor transmisa din generatie in generatie. happy

| AshuraElric a răspuns:

Raspunsul a fost dat mai sushappyTrebuie sa recunosti ca le sta si bine...baietii tot drept au parul (freza afro nu existala ei)laughing

| Doddel a răspuns:

Asa e rasa asta. macar numai stau sa-si indrepte parul cu placa laughing e un avantaj