| AncaAncaa a întrebat:

De ce le atat de greu baietiilor sa recunoasca ce simt?

Răspuns Câştigător
| C0rinne a răspuns:

Unora, pur si simplu, le e teama [ faca sunt timizi ] altora "baieti rai ", vai doamnee, daca ii spun acelei face ca o iubesc si nushtt'ce, ma dau astia afara din gasca, si rad de mine. rolling eyes. asa-i de obicei.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu au destula afectiune ca sa spuna adevarul la inceput, le lipseste dragoste.

| C0rinne a răspuns:

Sorry de greselile de ortografie **. daca* fete* [tastatura crazy ] laughing mersi pentru fundita :*

| AncaAncaa explică (pentru C0rinne):

Nu ai pentru ce...:*

| NatyNate a răspuns (pentru C0rinne):

Nu mai da vina pe tastatură.laughing

| C0rinne a răspuns:

MadiiiMadd : off, tu perfect girl >big grin

| NatyNate a răspuns (pentru C0rinne):

Am zis ca.s perfectă sau ce?

| Andr33a96 a răspuns:

Pentru k au orgoliuhappy.si le frica sa arate k au si ei sentimente.k sufera.si k iubesc happy