| VladOltean123 a întrebat:

De ce lovesc fetele baietii in testicule? Fetelor as vrea sa stiu de ce ati facut-o, cum v-ati simtit si cum s-a intamplat cand ati lovit un baiat intre picioare.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru acelasi motiv pentru care voi baietii lovesc fetele peste sani, fiind la fel de dureros!
Mi -a intamplata asta cand eram ciuta si am potolit baiat cu un sut taman in boase. L-am linistit pe veci, ca nu a mai indraznit dupa aceea sa ma mai atinga nici pe mine si nici pe alta fata.
Asta de fapt ar trebui sa pateasca toti care sunt nesimtiti si ating fetele, sa primeasca acelasi tratament cu care ei le trateaza pe fetite, cu aceeasi durere si intensitate.
Daca esti un copil cuminte si simtit, sunt convinsa ca nu sari pe fete si nu le atingi pe sani, fund sau altfel, deci, nu ai de ce te teme, ca te va lovii vreuna in testicule.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu as face asta doar daca, Doamne fereste, as fi atacata.

| RAY a răspuns:

Ca baieti sau feminizat desi care e poblema tu inca nu te ai feminizat? laughing

| Andreeush a răspuns:

Nu am lovit nici un băiat în acea zonă până acum.
Doar dacă aș fi atacată aș lovi.

| Plato a răspuns:

1. de proaste
2. pentru a se apara
Nu vad alta varianta, ca distractiv nu e.