| LoOvE a întrebat:

De ce ma cert intruna cu prietena mea? Ne certam aproape din orice si da, de cele mai multe ori eu sunt de vina., insa ma iarta mai mereu si a doua zi partial ne impacam.
Spuneti. mi:ori trec printr-o depresie ori nu mai merge prietenia?

Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| RougeEttiquete a răspuns:

Bună! E normal ca într-o relaţie amicală să existe si comflicte.Nu te îngirjora, sunt unii care se ceartă in fiecare zi si tot ţin unul la altul.Important e că vă împăcaţi de fiecare dată, şi nu, nu treci printr-o depresie.Stai calmă, şi bazează-te pe ceea ce simţi.Multă baftă!kiss

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu sunteți pe aceeași frecvență! Ce să faci? Stați o dată serios de vorbă și vedeți la ce concluzii ajungeți.
Pa, pa.