| Ionut16 a întrebat:

De ce ma refuza toate fetele cand le chem sa danseze (intr-un club)?
ce gresesc? straight facestraight face

Răspuns Câştigător
| anaid a răspuns:

Hai mai te descurci tulaughing poate ai noroc si stie sa citeasca pe buzelaughingrolling on the floor daca nu stai si tyu acolo cu ea ii intanzi mana sa faceti cunostinta chiar adica nu auzi cum o cheama si nici ea pe tinelaughingrolling on the floor si mai apoi o inviti la danslaughing
poate daca intanzi mana spre ea fata crede ca o ceri de nevasta laughingrolling on the floor(glumeambig grin)

6 răspunsuri:
| anaid a răspuns:

Si eu te-asi refuza daca ai intinde mana spre mine asa... pur si simplu asi gandi ceva gen."wow ce mai vrea si asta de la viata mea?". Pentru a nu primi un refuz trebuie mai intai sa filtrezi cu fata respectivahappyA si ma e o chestie... daca te duci la una care a venit cu prietenul in club doar nu vrei sa sara in bratele tale si sa il lase pe ala ca prostul la masalaughing)

| Lucix a răspuns:

Nu stiu ce sa iti zic.Nu sunt acolo sa vad ce faci.Depinde ce le zici cum le zicithinking Sau poate au prieten.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le inviti gen "Papusica, te fac un dans?". Daca nu, sunt ele fastacite sau vor sa se lase rugate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca esti un ratat

| Ionut16 explică:

Doar intind mana spre ele...

| Ionut16 explică:

Si cum poti flirta in galagia aia? laughing