| alexalx1234 a întrebat:

De ce majoritatea fetelor preferă băieții analfabeți și plini de fițe?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Analfabet inseamna ca nu vorbesti limba romana, plini de fite e o moda imprumutata de la tigani,tigania societati romanesti este foarte promovata,multi romani fiind foarte indragostiti de cultura tiganeasca,unele fete se ard la solar sa arate si la fizic cum arata in comportament, tu cautati o fata de la manastire si insoarate cu ea sau cu o pocaita,dumnezeu te va intelege, dar sa fim sinceri daca esti dragut la fizic nu duci lipsa de iubite, astea sunt motive care vor sa ascunda niste complexe, frustrari, fetele prefera sa stea cu un baiat care sa le atraga fizic, in viata trebuie si sa ai tupeu in caz contrar toti te calca in picioare dar e important si sa ai bunul simt

| Violleta2022 a răspuns:

Afirmatia ta este total gresita!
Doar proastele prefera analfabetii si pe cei cu fite, restul fetelor cu creier, se uita la intelectul, inainte sa se uite la muschii lor.

| OldSoul a răspuns:

Pentru ca majoritatea analfabetilor fitosi au tupeul de a le aborda, de a insista, si mai departe, intr-o relatie avand acest tupeu ele se timp "protejate", in timp ce restul tipilor, nu prea au acest tupeu.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Pentru ca cine se aseamana se aduna, analfabet la analfabet trage.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

1. este simpla si usoara "calitatea" de pitipoanca". 2. beizadelele au tot ce tu nu le poti oferi.winking laughing laughing laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandesc ca nu ai mai foarte mult de 20 de ani, asculta fetele sub varsta asta au nevoie de sigurantã sa nu fie abuzate, desi ajung in majoritatea cazurilor de acestia.
Doar trebuie sa actionezi ca un barbat, sunt si fitosi cu gura pe sus de se dau ei mari, tu nu trebuie sa te intimidezi sa te uiti la sus, jos, stanga, dreapta sa arãti fricã, o fatã cum se poate simti in siguranta cu tine? Asa ca uitate in ochii fraierilor si le zici pe fatã.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Pentru ca e mai usor.

| devilshelp a răspuns:

Daca tu cunosti doar fete de genul din cauza asta. Te asigur ca atunci cand vei gasi o fata desteapta si frumoasa va avea standarde atat de mari incat nu vei stii cum sa o "cuceresti". Cele carora le plac analfabetii plini de fite sunt alea care nu au standarde si s-ar baga cu oricine

Răspuns utilizator avertizat
| Logann a răspuns:

Fratic, fi antent aici. Ca curge fefe la mine ba, nu stiu cum sa zic mai bine. E puzdere. Nu conteaza ce iese pe gura, ci ce intra.winkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinking

| doctorRailgun a răspuns:

Majoritatea prefera instinctiv de la moasa natura pe cei cu trasaturi masculine mai accentuate, iar trasaturile definitorii ale masculinitatii este sa fim asa mai gorile, la o explicatie simplificata.
Pe de alta parte langa intelectuali se tem ca nu se ridica la acelasi nivel, iar atunci cand sunt destepte si ele isi doresc putin (mai multa) atentie, care au sanse mai mari si mai repede -suna tendentios, stiu -sa le arunce in asternut alaturi de un increzut (=de obicei temerar). Melancolice sau nu, educate sau nu, ele stiu mai bine decat noi ca nu au timp de pierdut.
Pentru o explicatie mai amanuntita psihologica si usor filozofica, unde se prea poate sa nu ii faci fata, da niste cautari dupa renumitul psiholog Jordan Peterson din Toronto -ala explica pentru ce daca o dai cu ele in prea multa literatura ai sanse mari sa ramai cu mana... goala sau plina, ma rog, depinde de cum vezi jumatatea paharului.