| SquirtleBaby a întrebat:

De ce majoritatea romanului vede intr-un singur punct(aici fac referire si la membrii TPU)? De ce nu sunteti deschisi la lucruri noi? Trist...asa sunteti de pe vremea cand aveam eu 12 ani

14 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Se pare ca tu te uiti intr-un singur punct. Gata, ai vazut toti copii sub 15, 16 ani care mai raspund aiurea si deja crezi ca stii tot despre cei care stau pe acest site. Te inseli baiatu'. Ce faci tu se numeste stereotipie. Tu ai fixuri nu noi. Si 3 luni nu e nimic. Daca intri de 2 ori pe luna si vezi 3, 4 intrebari, gata ai experienta si crezi ca TPU e varza si toti sunt limitati. Aveai experienta cand ajungeai expert TPU dar 3 luni e nimic.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

@SquirtleBaby totusi, la ce te referi cand zic ca nu suntem deschisi la lucruri noi? Da-mi un exemplu.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mouse bolnav, postare dubla. Imi cer scuze.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

De ce majoritatea ROMANILOR nu stie sa scrie si sa formuleze o intrebare logica?
Mi se pare ca ca, la cei 12 ani si 3 luni, cat ai, ar trebui sa-ti vezi de carpele si papusile tale si nu sa judeci persoane pe care NU le cunosti.

| aniohetova a răspuns:

Buna happy Nu stiu cati ani ai acum, dar te sfatuiesc sa nu tragi concluzii pripite pana nu esti sigur/a de ceea ce spui. Cu siguranta nu ai cunoscut astel de persoane. Dar stai linistit/a. Toate vin la randul lor. Fiecare moment, fiecare alegere sunt facute sa fie asa. In momentul ala sau nu, acum sau niciodata. Mult succes happy

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Eu sunt foarte deschisa la lucruri noi.Lucruri noi, adica lucruri educative, nu True Blood sau alte prostii.Nu stiu cum ai ajuns sa fii tu aia revoltata ca romanul vede intr-un singur punct cand tu te uiti la filme cu vampiri exact ca 85% de pe site.De ce nu incerci un serial nou, cum ar fi In mintea Ericai.De el sigur nu ai auzit. Poftim! Nu stiu cati ani ai tu acum, dar nu vad de ce trist ca pe vremea cand aveai tu 12 ani.Acum cati ani aveai tu 12 ani?, caci dupa poza de la avatar nici acum nu-ti dau mai mult de atat.Acum da-mi si mie niste exemple de lucruri noi pe care as putea sa le incerc.Astept.
Bye!

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Totusi nu e stupid daca totusi l-ai urmarit.
Bye!

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Inca astept acele exemple de lucruri noi pe care as putea sa le incerc.
Bye!

| SquirtleBaby explică:

Aniohetova am vazut ce va poate capul...sunt aici de 3luni cel putin si nu am vazut mare lucru...beleave me vorbesc din experienta

| SquirtleBaby explică:

PaladeOvidiu te simti? voi sunteti ca lepra...va raspanditi repede si produceti muuuulte pagube.si acum hai cu stupidu.doar de asta sunteti capabili

| SquirtleBaby explică:

Eclipse la serialul acela stupid ma uitam acum un an...din lipsa de ocupatie

| SquirtleBaby explică:

Eclise ai putea sa numai fi asa de aroganta, bagacioasa(cand vezi ca omul nu e interesat de parerea ta nu o mai da).nou? ai putea creea poezii in afara regulilor deja existente. poezii care nu respecta regulile existente in lume si sentimentele tale sa fie in ele

| SquirtleBaby explică:

Ardnaxur1961 incep sa cred ca degaba ai varsta pe care o ai...am spus AVEAM 12 ani...stii macar ce varsta acum acum? si spuneai "r trebui sa-ti vezi de carpele si papusile tale si nu sa judeci persoane pe care NU le cunosti." urmeaza-ti sfatul

| SquirtleBaby explică:

PaladeOvidiu citeam un post de al lui AlleLoverSelena.nu sunt de acord cu ea decat la o chestie.a spus ganditi modele NOI de haine iar toti ai raspuns tipi cu ceea ce exista deja.creativitate nu exista nu? ganditi doar in tipare...toata viata voastra e o poveste cu un final sigur: unul previzibil