| Mircik a întrebat:

De ce mereu trebuie sa ne certam cu persoanele dragi, de ce mereu suntem nevoiti sa cedam tocmai noi, cu toate ca nu suntem de vina... De ce?

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
Pentru ca cateodata suntem priviti dintr-un alt punct de vedere, noi fiind cei vinovati care gresesc, desi, poate nu e asa.
Sau, pentru ca exista intotdeauna o gura rea, care ne surprinde de fiecare data.
Capu` sus!

2 răspunsuri:
| alexlaura91 a răspuns:

Pai noi cedam pentru ca asa cum ai spus si tu... persoanele respective ne sunt foarte dragi si de aceea nu putem suporta sa stam certati ( chiar daca nu suntem noi de vina).
Asa ma gandeam si eu acum 3-4 ani... de ce oare ma cert cu cei dragi si de ce tot timpul pic doar eu vinovata? Insa cu timpul am inteles c anul mai trebuie sa pun la suflet orice banalitate... si ca timpul ( imi cer scuze ca ma repet) le rezolva pe toate.

| SweetSecrets a răspuns:

Ne certam cu persoanele dragi, asa este, nu realizam pe moment iar mai tarziu regretamsadCedam noi pentru.ca nu vrem sa ne indepartam de oamenii la care tinem, pe care ii iubim, ei sunt cei mai importanti din viata noastra>Suntem capabili sa marturisim o vina care nu e a noastra->asta inseamna sa tii la cineva cu adevaratlove struck