| Chocolate a întrebat:

De ce mi'or disparut toate punctele? angry:-W

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Se face reactualizarea de puncte, nu au dispărut decât temporar.
Așa se procedează pentru a avansa în rank (top).
Verifică mai târziu.
Pa, pa.

8 răspunsuri:
| Chocolate explică:

Multumeschappy

| Chocolate explică:

"bizzare" la o intrebare nu se raspunde: ca sa intrebi tu:-W...sunt noua aici.de unde era sa visez, multumesc, frumos raspuns

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ti se face punctajulwinking dar vor aparea din nou nu iti face probleme big grin

| crisS a răspuns:

Asha din placere ne mai iau astia punctele cand au nevoie de elehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună din nou.
Vezi, au apărut acum.
Așa se întâmplă la toți membri site-ului, nu ai de ce să te îngrijorezi.
O seară plăcută.
pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia ghici? ai dreptul la trei incercari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa intrebi tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@cretz0liina mai erau inca x intrebari tot aseara despre aceiasi problemawinking