| Meli2314 a întrebat:

De ce momente jenante ati avut parte? laughing Vreau sa mai ma amuz (nu in felul rautacios). rolling on the floor)

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Am cazut pe scari in fata ''crush-ului'' meu sa zicem asa...

| aKylie a răspuns (pentru 愛日本):

Si eurolling on the floor A 2-a zi a zis cineva :''Hey Andreea nu-i asa ca iti place de cutarescu?'', iar dupa asta a adaugat el: ''Hey, Andreea, nu-i asa ca ai cazut pe scari ieri? hahahah'' straight face rolling on the floor

| AndrraEu a răspuns:

Eram la o toaleta dintr-un magazin si in cabina de langa mine, era altcineva.
Anonimul a zis buna si eu i-am zis buna inapoi.
Apoi mi-a zis daca e vreo problema acasa cu copiii si i-am zis ca nu am copil si am iesit repede din baie. Peste 5 minute l-am vazut vorbind la telefon lol! :-))))

| fallendoves a răspuns:

Mergeam pe strada cu o prietena, si ii povesteam faptul ca un baiat facea glume pe seama mea cand ma intalnea, si eram atat de nervoasa in cat il si jigneam pe tip. Iar faza amuzanta e ca acel baiat mergea fix in spatele nostru in timp ce ii povesteam rolling on the floor