| RockStar a întrebat:

De ce noi fetele suntem atat de sensibile?
Ne indragostim. punem suflet si dupa aceea nu mai putem sa uitam. :-

Răspuns Câştigător
| ALeXsSaY a răspuns:

Mai faza e ca nu numai fetele dar si unii baieti. chestia simpla este ca voi sunteti sensibile si traiti fiecare cuvant, fiecare gest cu o intensitate f mare, va pasa de orice si oricine, nu sunteti atat de egoiste si pur si simplu va lasati impresionate prea usor. Noi baietii suntem mai ''flegmatici'' cum ziceti voi adr si noi avem sentimente insa avem un orgoliu mare si nu o aratam cand suferim voi insa puneti prea mult suflet va indragostiti usor si nu puteti uita pentru ca numai voi puteti stii cat de mult v-a marcat acea relatie si cat de mult ati putut sa credeti in ea si cand se termina zici ca nu e adevarat. asta este pana la urma fetele sunt mai sensibile dar toti oamenii au sentimente si nu le arata din orgoliu sad

4 răspunsuri:
| Anna_8413 a răspuns:

E simplu...suntem prea fraiere.si nu suntem putem si puternice :*

| Laura a răspuns:

Suntem? Vorbește pentru tine.

| Isabellaissa a răspuns:

Asa suntem toate.De ce nu stim.Sa te indragostesti e foarte frumos, sa uiti e foarte greu.Vei trece peste poate daca intalnesti alt baiat, care este baiatul potrivit, jumatatea ta.

| Anna_8413 a răspuns:

Scz...am gresit! e simplu suntem prea fraiere si nu putem fi puternice xd