| deedee2002000 a întrebat:

De ce, noi fetele, trebuie sa suferim mereu in timpul unei relatiii? sau dupa ce aceasta ia sfarsit? sad Deee ceeee?straight face

4 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Nu numai fetele sufera dupa o relatie. Si unii baieti sufera.Pai, de ce oare? Ca am pus suflet in acea relatie.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Pentru ca suunteei smechere si credeti ca nu se intampla nimic daca ii faceti in ciuda prietenului cu care sunteti. [lb.romana. i know]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbesti de parca ai fi trait mii de vieti anterioare in postura de femeie si barbat si ai observat ca femeile sufera cel mai mult dupa o despartire
nu-i asa toti sufera :fetele o arata,iar baietii nu(de aia is barbati sa narate sentimente, daca ar arata ati zice voi fetele ca ei sunt niste 'fetite', nu-i asa?);
oare de ce e zapada alba? oare de ce sufera fetele? daora pentru ca asa is de fapt
c'est la vie;(asa-i la vie)

| deedee2002000 explică:

@fionut : Siii cum au barbatiii puterea asta sa ascunda totul? si sa se prefaca atat de bine...straight face?