| dheb a întrebat:

De ce Noname are atatea raspunsuri la intrebari?

3 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Pentru ca vrea sa ajuta oamenii,si face niste lucruri deosebite, fiind un exemplu pentru noi toti de pe acest site, funda?

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pentru ca ea chiar vrea sa ajute si nu isi pierde timpul punad intrebari de *** ca tine si nici nu da raspunsuri inutile ca sa incurce lumea cum fac altii! asa ca invata de la ea!

NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că are mulţi prieteni, pe care i-a ajutat (sau cel puţin a încercat), şi care la rândul lor vor s-o ajute.