| diamond12 a întrebat:

De ce nu acceptati teme? de ce? in 10 minunte

4 răspunsuri:
| RoXxy a răspuns:

Pt ca, daca iti face altcineva temele tie nu iti va ramane nimic in mintea aia imprastiata prin colturi.Un mic ajutor cand e ceva f greu...0k,dar nu toata tema,nu toate temele! Si se mai mira lumea de ce sunt plin de analfabeti peste tot...Te superi pe mine sau nu, asta e adevarau'! si in plus, nu-mi pasa!

| DianaScorpio a răspuns:

Pentru ca nu este sarcina noastra sa le facem.

| diamond12 explică:

Va refuz sa va dau funda

| RoXxy a răspuns (pentru diamond12):

Hai sa-ti spun ceva:mi se rupe de funda ta!
Si normal ca nu a-i sa dai funde doar atunci cand iti spune cineva exact ce vrei sa auzi.Si cum naiba sa dai funda la asemenea respunsuri cand tu zici"Va refuz sa fa dau funda"? Chiar ziceam mai sus de analfabeti, saracii de ei...