| MariusPerfectionSilkoarad a întrebat:

De ce nu acceptati temele pe TPU? raspundeti in 5 minunte din ce motiv nu acceptati temele

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca sa nu prinda obisnuinta copii, daca s-ar accepta temele cei care au cont in TPU nu ar trece bacalaureatul si nici tezele nu le-ar fi usor mai multi repetenti ar fi.

| ASIGURATORUL a răspuns:

Asta este regulamentul site-ului si trebuie sa ne conformam.Iti recomand un site unde poti face orice fel de tema.
Uite incearca aici.Cu siguranta vei gasi rezolvarea la ceea ce cauti.
http://forum.softpedia.com/index.php?showforum=297
Succes!

| IuliaCx a răspuns:

Unii nu le accepta pentru ca sunt idiotsi`-.-'