| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu avem o viata normala?

9 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

De ce? Ptr ca nu stim sa ne-o facem sa fie normala, sau nu stim sa ne organizam pentru ce este bine si cee ce este rau.

| Wtf9000 a răspuns:

Si cum ar fi o viata normala? Defineste.

| JustMeFlory a răspuns:

Depinde la ce te gandesti cand spui"viata normala"... daca te referi sa nu mai avem probleme si sa fim cu totii fericiti...asta ar fi imposibil, sunt ff multe probleme, si in al doilea rand ar fi destul de monoton!winking

| andi a răspuns:

Fiecare isi decide singur viitorul, viata mea e destul de normala, la tine cum e?

| dance4life a răspuns:

Ce inseamna pentru tine o viata normala?:-\

RaduCiocan
| RaduCiocan a răspuns:

Pentru ca nu exista ceva normal in termeni absoluti. Ce se numeste acum normal in trecut poate era imposibil sau chiar ceva rau.

| Delia 75 a răspuns:

Nimic nu e normal in Rominia, cum am putea sa avem o viata normala intr o tara anormala? laughing

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Avem viata asa cum o facem noi sa fie. Eu si familia mea avem o viata normala...

| anca_2841 a răspuns:

Stii tu:cum iti asterni asa dormi