| hunterr a întrebat:

De ce nu devin si eu utilizator senior cu toate ca am 169 de raspunsuri date? Nu la 100 ttrreebuia sa fiu senior?

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Am vrut să-ţi văd profilul şi Eşti Suspendat pe termen nelimitat!

| LolaLollita a răspuns:

"Acest profil nu este accesibil, utilizatorul fiind suspendat pe termen nedeterminat."
Presupun ca asta e motivul.

| drogh a răspuns:

Pentru a deveni utilizator Senior trebuie să ai 100 de răspunsuri date şi 10 zile de la data înregistrării.

| Twilightthevampires a răspuns:

Trebuie sa ai un anumit numar de raspunsuri castigatoare cred