| 7Delia7 a întrebat:

De ce nu găsesc subiecte de vorbă cu cineva mai ales cu cineva nou?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca nu ai suficienta educatie si nu ai incredere in tine, ca sa discuti fara trac orice subiect apare sau pe care-l deschizi tu.

| 7Delia7 explică (pentru Violleta2022):

Ce legătură are asta cu educația?

| Violleta2022 a răspuns (pentru 7Delia7):

Are o legatura enorma, fiindca lipsa de incredere in tine porneste de la lipsa de educatie si lipsa de cunsotinte.

| Hyperion7 a răspuns:

Poate pentru că nu aveți nimic în comun?

| StoicAnalysis a răspuns:

In ziua de azi daca cunosti cateva manele si esti la curent trending-ul de pe YT, vei gasi mereu subiecte de discutat.

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Pentru că pur și simplu n-aveți subiecte. Nu înțeleg de ce dă Violetta vina pe tine; poate persoana respectivă e needucată și nu știe discuta decât despre manele, bârfe, politica americană și alte cretinii crunte. Ce să discuți cu omul ăla?

| AndaAlexandra a răspuns:

Pentru că nu o cunoști suficient de bine. Întâi încearcă să cunoști persoana. Sa pui întrebări despre ea.

| Delyae a răspuns:

Bagă cmz.