| Raul01 a întrebat:

De ce nu ies fetele cu mine? Mai toate imi spun ca arat bine, sunt dragut nu stiu ce dar.sunt prea inalt pentru ele. E adevarat pe de o parte...eu am 19 ani si masor peste 2.10 ( 2.11-2.12) si nu vor fetele sa iasa cu mine din cauza asta. Unde pot sa cunosc fete carora nu le pasa de inaltimea mea?

2 răspunsuri:
| HySpear a răspuns:

Ei bine, conteaza sa gasesti doar una...dar daca nu o gasesti tu...te va gasi ea pe tine tongue happy

| alexdj a răspuns:

Salut! Eu sunt in cl.10 si am 178cm. fetele de la mine din clasa sunt in jur de 160-165 cm.nu ies cu ele ci cu fete mai inalte si mai mari! cauta si tu fete mai inalte!