| M3ntosana a întrebat:

De ce nu imi apare pe mess cand vreau sa pun idle?thinking

Răspuns Câştigător
| gabriela007 a răspuns:

Probabil l-ai setat pe o durata mai lunga de timp.Adica, l-ai pus pe 15 minute de exemplu. Dupa 15 minute iti va arata idle ( daca nu atingi mouse-ul)winking. Eu il am pe 1 min happy

5 răspunsuri:
| ghineanamaria a răspuns:

Nu poti trebuie sa nu misti mouse-ul deloc si depinde dupa cate minute e setat sa apara idle

| tia a răspuns:

Nu poti sa-ti pui tu idle :d, idle apare in momentul in care mouse-u nu este atins timp de 1 min, 2...la cat il ai tu setat. Bafta!

| *Baby* a răspuns:

Pai cum vrei sa pui Idle? Idle apare singur cand mouse-ul nu este atins timp de [timpul il setezi la preferences.se poate daca nu umbli la calc timp de 1 min iti apare idle.si de la 1 min in sus]happy

| Emrys a răspuns:

Pai probabil nu ai setat. Dai click pe Preferences-->Privacy--> Show me as ''Idle'' if i don`t use the computer for (aici pui timp). Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idle nu se poate pune