| diiiiiannnnaa a întrebat:

De ce nu imi mai apar punctele, intrebarile si raspunsurile? straight face Apare doar 0!

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Isi face server-ul refresh la puncte, or sa reapara in 30 de minute. Nu-ti face griji tongue
Numai bine, Shinwinking

9 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

O sa-ti apara. Isi face site-ul refresh.

daniela
| daniela a răspuns:

Asteapta o sa se restarteze

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Se mai intampla... si eu am patit-o

| SimpleSergio a răspuns:

Va felicit.eu nu am rabdare straight faceA fost intrebarea asta cred ca de 20 de ori...si mie mi s-a intamplat insa nu m-am alarmat asa doar sa ma bag si eu in seama cu o intrebare...si ca sa vezi. s-a rezolvat! Felicitari pentru rabdarea voastra...mai invat cate ceva big grin

| Deea_4962 a răspuns:

La cate conturi sunt pe site, cred si eu ca mai apar si greseli.big grin

| diiiiiannnnaa explică:

Au aparut! Scz ca am deranjat k intrebare aceasta :d dar nju stiam dc big grinbig grin >:

| diiiiiannnnaa explică:

happy @SimpleSergio dar chiar nu vroiam sa ma bag in seamawinking pur si simplu am vrut sa stiu de ce s-a int asta.winking acum nu mai are voie omul s puna o intrebare k, gata saritzi voi in sus k vrea sa se bage in seamawinking

| cutie a răspuns:

O sa dispara din nou mai tarziustraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se mai intampla happy... o sa vezi ca in scurt timp o sa iti apara la locwinking