| yonutz_6453 a întrebat:

De ce nu imi mai merge messul? Nu mai vad ce scriu ceilalti si nici ce scriu eu. Ce sa fac? L-am dezinstalat si instalat iar de 1000 de ori.

3 răspunsuri:
| yugoku a răspuns:

-se deschide din stânga jos, din Start, run-ul(executare) în care se va scrie regedit apoi se dă enter.Se va afișa o fereastră de editare a fișierelor din windows (aveți mare atenție să nu ștergeți fișiere importante)
-se dă click pe
HKEY_CURRENT_USER-Software-Microsoft-Windows-CurrentVersion-Internet Settings, după care se va șterge folderul Zones cu click dreapta pe el și delete.
Se închide regedit și fără să dați restart la PC, sau să instalați/dezinstalați ceva, deschideți yahoo messenger, unde după cum observați s-a rezolvat problema.

| ionika17 a răspuns:

Reinstaleaza windowsu, ca nu cred ca o sa iti mai meargawinkingbafTa

| Loka a răspuns:

Reistaleaza`ti wondows`ul asta incerc sa fac si eu