| Cristi_7218 a întrebat:

De ce nu imi merge sa sonorul? cand intru in winamp imi da aceasta eroare Nullsoft directsound Output v2. (d) Error nici pe youtube nu merge nici in jocuri... aseara am vrut sa imi pun alte boxe la calculator... cele noi mi-a dat eroarea si am pus boxele ceele vechi si tot imi da eroare? ce pot sa fac? oare care e problema? care ma poate ma ajuta primeste o funda

3 răspunsuri:
| Pixel2009 a răspuns:

Ti-ai sters programul de sunet, pe babestewinking
Trebuie sa ti`l reinstalezi, cheama`ti operatorul sau pe cineva care se pricepe. Nu se rezolva altfel, poti sa iti pui orice fel de boxe.

| Pixel2009 a răspuns:

Skyhigh

asta am zis si euhee hee

| SkyHigh a răspuns:

Nu ţi-ai şters nici un program de sunet, cum ţi s-a mai zis happy Probabil e nevoie de reinstalarea driverelor de sunet, care le ai fie pe un cd primit odată cu achiziţionarea calculatorului, fie le ai undeva pe hard-disk happy Sper că o să te descurci. Baftă!