| DameloCargangio a întrebat:

De ce nu imi nu imi mai merg literele : u h v la iphone 3g?straight face ce trebuie sa schimb? straight face la el?straight face

Răspuns Câştigător
| Bellathaa a răspuns:

Du-l la reparat! ii s-a stricat tachu`:-s!

| DameloCargangio explică (pentru Bellathaa):

Cam cat costa? 100 de lei?

| Bellathaa a răspuns (pentru DameloCargangio):

Pai depinde de gravitate si de timpul in care poate fi reparat. In generat o sa-ti i-a bani si pentru display-ul nou pe care ti-l v-a pune + mana de lucru. Deci te v-a costa mazim 300-400 de lei! (pana la urma e un Iphone. Daca nu-ti place pretul. fugi in magazin si i-ati un tel nousmug) Succes! sper ca te-am ajutat! Acu Fundita?

| DameloCargangio explică (pentru Bellathaa):

Ma frate e iphone 3g! touch u e 150 de lei cum sa ia 150 250de lei? mana de lucru? ai innebunit?

| Bellathaa a răspuns (pentru DameloCargangio):

Mah, cine stie. eu ti-am spus, trebuie sa fi pregatit.happy