| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu imi place modelingul?

Răspuns Câştigător
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Nici mie nu-mi place.

3 răspunsuri:
| Gabrielaa90 a răspuns:

Pentru că fiecare persoană are gusturi diferite.

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Toata lumea are pasiunile lui. Eu de exempu am dansul.Dar aceasta pasiune pe care o ai poate nu este permanenta ( poate fi vorba despre o toana adolescentina ). Daca aceasta pasiune o ai mai multa vreme, asta ar trebui sa faci in viata, sa devi model big grin.

| nicoleee30 a răspuns:

Poate pentru ca in modeling se promoveaza ideea fetei anorexice, careia i se vede fiecare oscior din corp. Poate pentru ca aceasta industrie e atata de dura si nedreapta si in ea sunt toti aroganti, ciudati si lipsiti de compasiune.Cei din lumea modelingului distrug o gramada de fete impingandu-le la diete extreme si infometare, ca si pe baieti in destule cazuri. Si eu detest aceasta industrie happy