| Patrisweet a întrebat:

De ce nu imi raspunde nimeni la intrebari? Dau funda la primul care imi raspunde la oricare din ultimele 4 intrebari

4 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Cum sa nu-ti raspunda nimeni?

Doar ca, oamenii raspund si la alte intrebari si de asta nu pot raspunde la toate.

| kteichd a răspuns:

Prea multe intrebari si putini oameni care raspund

| Aaxell a răspuns:

Daca cauti atentie ai gresit locul, aici pui intrebari si raspunzi daca cunostii. Oamenii normal ca nu o sa raspunda la niste intrebari de r***t. straight face

| anonim34666 a răspuns:

Pai poate pui intrebari prea grele si nu stiu stai lunistita o sa iti raspunda