| Miza a întrebat:

De ce nu ma lasa sa mai dau unele raspunsuri pe TPU? straight face. cand dau la "raspunde", imi apare daca doresc sa'l public sau daca doresc sa'l editez. Daca dau doresc sa'l public, ma duce inapoi la raspunsul care vroiam sa'l dau, iar daca dau la editez, in acelasi loc straight face. mentionez ca raspunsurile NU sunt indecente, sau ceva de genu. sunt normale.straight face

Răspuns Câştigător
| Elenaaa23 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat exact la fel chiar acum. Probabil e doar o defectiune minora a site-ului. Mai asteapta cateva minute si mai incearca inca o data sa raspunzi si vezi ce se intampla. Daca nici atunci nu merge si nu iti mai raspunde nimeni sa te lamureasca trimite un mesaj adminilor. Completeaza acest formular pentru a trimite.
http://www.tpu.ro/contact

xoxo

| Miza explică (pentru Elenaaa23):

Okey, îţi mulţumesc! :*

| Elenaaa23 a răspuns (pentru Miza):

N-ai pentru ce :*

3 răspunsuri:
| Elenaaa23 a răspuns:

Vad ca tie am reusit sa iti raspund deci nu trebuie decat sa mai astepti putin...cred happy