| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu mai exista baieti super cool care sa fie sinceri, destepti, sa nu fie badarani, amuzanti nu clovni sau penibili, sa fie barbati si sa nu insele fetele?

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună!
Eu nu cred că Laura se referea la băiatul 'fraier', care dă în penibilism extrem, ca cel din descrierea lui nickmadd, ci la cel care se înhăitează cu alte persoane, atingând latura stupidului şi a circului. Pentru că tot anturajul îi determină şi să fie bădărani, şi să înşele şi toate cele. Nu îşi dau seama de asta şi probabil vor infirma cele scrise mai sus, dar băieţii devin de la o vârstă foarte influenţabili şi deschişi la orice provocare sau sugestie, pentru a arăta că şi ei sunt în trend, că şi ei pot. Ei, şi atunci intervin lucrurile urâte cărora li se petrec fetelor datorită băieţilor.
Şi acum referitor la întrebarea ta: astfel de băieţi există, doar că trebuie căutaţi cu atenţie. Şi oricum, dacă nu îi vei găsi acum, sigur asta se va întâmpla mai târziu. Băieţii, după ce trec de perioada neexperimentării, devin maturi. Iar maturitate înseamnă sensibilitate, raţiune, gândire profundă.

4 răspunsuri:
| rrarres a răspuns:

Pai exista:eulaughing

| dicualex a răspuns:

Pai Laura, Majoritatea Baietiilor sunt asa cum ai zis tu, Badarani, clovni sau Penbili pentru ca se cred importanti, se cred In varful tuturor. Ma rog
Daca stai sa-i cauti atenta o sa vezi ca sunt si baieti sinceri, destepti, amuzanti, de treaba, iubitori, Doar ca acesti baieti pe scurT "Super Cool" sunt respinsi si de voi fetele, pentru ca, daca vedeti un baiat mai timid, la locului lui, sincer etc. incepeti sa-l luati drept un fraier si din start! acesta devine si el un Badaran laughing
.
Daca voi "majoritatea" fetelor ati accepta baiatul, sincer, la locului lui, destept si nu la-ti categoriza un fraier ar fi alta treaba.

| crytical a răspuns:

Poi nu m.ai intalnit pe mine, inca smug tongue

| nickmadd a răspuns:

Pentru ca loomea a devenit o generatie de manelari daca nu esti jmeker ai masina fumezi te imbeti in fiecare seara nu ai muschi tricou d&g sau mai stiu eu ce alte exemple in ziua de azi se spune ca esti un fraier