| Adicutzu a întrebat:

De ce nu mai functioneaza barn buddy?

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Buna probabil ca iar mai fac niste modificari.Nici mie nu imi merge.Numai bine.

2 răspunsuri:
| hehehe a răspuns:

Probabil din cauză că oricum hi5`ul a cam cedat şi nu se mai ocupă nimeni de el.
La fel ca mess`ul. Te sfătuiesc să cauţi pe google "Barn Buddy" şi să joci după un alt site decât hi5 big grin.

Succes!

| Adicutzu explică:

Ceea ce este cel mai urat este cam tocmai mi-am plantat 21 de orhidei (aprox 650000 monede) si mi-e frica sa nu se ofileasca!crying