| Dina_8137 a întrebat:

De ce nu mai pot da raspunsuri.Atunci cind scriu un raspuns mai jos imi scrie ca pentru a posta raspunsul trebuie sa confirm adresa de email, in acest caz am trimis adresa de confirmare la emilul cu care eu m-am inregistrat.Astept cel mult o zi si raspunsul meu nu apare. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Adorable a răspuns:

Buna, Dina!
Aceeasi problema mi s-a intamplat si mie dupa ce mi-am sters contul si mi l-am creat pe acesta.
Nu trebuie decat sa insisti asupra emailului si sa dai confirmare de mai multe ori, apoi incerci sa postezi un raspuns. Daca nu merge in continuare, mai da-i confirmare email de cate ori doresti tu!
Apoi delogheaza-te si repeta procesul.
Daca nu merge, mai asteapta pana in ziua urmatoare.

1 răspuns:
| Rustin a răspuns:

Astepti
si astepti
bafta si sper sa-ti dea emailu ala cat mai repede