| iremiaeli a întrebat:

De ce nu merege sa adaug un id in lista de prieteni pe mess?

Răspuns Câştigător
| Miza a răspuns:

Asta se intampla atunci cand adaugi mai multe persoane in lista una dupa alta sau in scurta perioada de timp. Daca problema e de cateva zile inseamna ca ori ai o eroare ori nu mai merge nicidecum! daca e in cazul al doilea reinstaleaza'ti mess-ul cu ultima versiune! de pe www.yahoo.com nu de pe alte site'uri unde s'ar putea sa aiba virusi! Bafta :D

1 răspuns:
| Brâncuşi a răspuns:

Aceeaşi problemă o am şi eu, este de la yahoo, am reinstalat mesul dar degeaba, aşteptăm rezolvarea problemei, salut!