| EmaEmax a întrebat:

De ce nu merge sa-mi schimb poza de la avatar(mess)? Nu pot sa adaug nicio poza in dispay image straight face funda pentru cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| Simplicity a răspuns:

Si la mine a fost asa, mi-am reinstalat messul si a mers, vezi poate iti reuseste.

| Laaaaaaaaaw a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema. Am incercat tot ce au zis ceilalti de pe TPU, pana mi-a venit o idee laughing.
Daca ai un prieten/a de incredere, spune-i sa iti puna poza de pe calculatorul ei, mie asa mi-a reusit.

Succes! big hug