| anonim_4396 a întrebat:

De Ce nu-mi apare poza de profil pe care am ales-o pentru TPU?

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Dureaza pana se actualizeaza datele. Mai ai putina rabdare!:*

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu văd că este, un chip de fată!
Nu apare imediat, trebuie să mai aștepți un pic.
Pa, pa.

| ßarbie a răspuns:

La tine nu-ti apare poza...cand dai Vizualizare profil. dar cand dai raspunsuri sau pui intrebari, iti apare, asa mi se intamplat si mie. fundita?love struck puppy dog eyes

| juststtefana a răspuns:

Poza iti va aparea in una, doua zile. Unora le apare si in cateva ore. Probabil sunt deja prea multi useri inscrisi pe TPU si administratorii nu mai pot face fata sau e site-ul in revizie. Nu stiu sigur, dar te pot asigura ca poza iti va aparea odata si odata! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dureaza putin pana va fi vizibila.Maine,cel tarziu, ar trebui sa fie vizibila(singura conditie este sa nu ti-o mai schimbi).