| Anaais a întrebat:

De ce nu pot intra pe Triviador?
Mi-am facut un cont nou,de fapt asta cred.
Am scris e-mailu si mi-a aparut asta:

*Ai inregistrat cu succes!

Parola este :...
A fost trimis pe adresa data, dar este recomandat de a scrie jos.*

Am verificat sa vad daca am primit vreun mesaj pe yahoo,dar nu aveam nimic,si cand dau sa scriu acolo e-mailu si parola care mi-au dat-o ei, nu merge.
Ce sa fac sa pot intra?

2 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Deci la login scrii e-mailul, apoi scrii parola si dai Enter, nu dai pe login sau altceva.

| oOoAndreeaOoO a răspuns:

Pai ai putea sa te loghezi cu facebook-ul.e foarte simplu si sigur: doar apesi tasta :"facebook login'.Eu asa mi-am facut contul'. Succes!