| Balboa a întrebat:

De ce nu pot sa la loghez pe facebook? M-au dat afara efectiv fara sa imi zica decat ca daca vreau sa mai vad pagina trebuie. sa ma loghez. M-am logat, nu m-a lasat. Si-a dat singur refresh si am luat-o de la capat. Am reusit sa ma loghez dar peste 5 secunde m-au dat iar afara. Mi-am resetat parola, si a mers vreo 2-3 minute. Pana m-a dat iar afara si iar si iar. Limita de schimbare a parolei am atins-o. CE FAC?

Răspuns Câştigător
| johnny1992 a răspuns:

Daca folosesti router e o problema din setari!(daca nu ai router incearca cu alt browser safari, opera, mozilla,)